Back to Top

Wypróbuj w piekarni palnik na pellet

Wypróbuj w piekarni palnik na pellet

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zdecydowaliśmy się na umożliwienie zainteresowanym piekarniom wypróbowania palnika na pellet. Od teraz nie musicie podejmować decyzji w oparciu o opinie innych piekarzy. Możecie przekonać się i nabrać osobistych doświadczeń

Jak to działa?

Montujemy palnik do pieca piekarniczego w taki sposób aby dokonać jak najmniejszej ingerencji w konstrukcję pieca, od razu zakładając konieczność powrotu do pierwotnego paliwa. Piekarnia wypożycza palnik na pellet wpłacając kaucję zwrotną, po czym testuje palnik przez określoną ilość czasu (tydzień lub dwa). Jeśli po zakończeniu okresu testowego właściciel piekarni decyduje się na zakup palnika na pellet, urządzenie wymieniane jest na nowe, nieużywane, oraz dokonujemy reszty prac związanych z modernizacją piekarni (stawiamy docelowy zasobnik na pellet, opcjonalnie system autouzupełniania zasobnika, itp.).  Jeśli po okresie testowym zapada decyzja o pozostaniu przy pierwotnym paliwie palnik na pellet jest demontowany, a piec doprowadzany do stanu pierwotnego.

Koszty

Piekarnia ponosi koszt materiałów potrzebnych do zamontowania palnika, oraz koszt montażu (1000 zł netto). Wypożyczenie palnika na tydzień czasu kosztuje 500 zł netto. Ceny są tak skalkulowane, aby  koszt wypożyczenia był zrównoważony przez oszczędność, którą daje zastosowanie pelletu zamiast oleju opałowego.

Terminy realizacji

W zależności od chwilowego zapotrzebowania usługę okres oczekiwania może wynosić od dwóch do sześciu tygodni.

Copyright © 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone Projekt i wykonanie: strony www internetowe Bydgoszcz